Строховка ОСАГО

 

контактные телефон киевстар+38 (097) 81-88-146

контактный телефон лайф +38 (063) 55-52-123

онлайн консультация 24/7/365

Електронний Поліс ОСАГО

Электронный полис ОСАГО  З 07.0218 офіційно почалися продажі електронного поліса Автоцивілка на території України. Деякі страхові компанії позитивно пройшли атестацію в компанії "КітСофт", яка є технічним партнером МТСБУ -, і приступили до реалізації електронних полісів.

Серед перших компаній, які пройшли тестування -  зокрема,
АХА Страхування, Арсенал Страхування, ТАС. За даними МТСБУ, за все успішно атестацію пройшло близько 20 страховиків ОСАГО. У перші години продажу е-полісів в базі бюро були зареєстровані поліси 7 страховиків.

Сьогодні страховики України емітували перші в історії нашої держави електронні договору ОСАГО. Це не просто додаткова можливість для страховиків і автовласників, це початок абсолютно нових взаємин Страховика зі своїм Клієнтом! Це воістину історична подія для українського страхового ринку стало можливим завдяки роботі сотень фахівців!
Впровадження електронного полісу - важливий етап розвитку страхового ринку України!

Страхові компанії стають технологічними, сучасними і зручними для Клієнта. Страховик на відстані одного кліка в режимі 24/7 - це нинішня реальність. Тепер у Клієнта є можливість як укласти договір ОСАГО в електронній формі, так і врегулювати страховий випадок через електронний європротокол. Автоматизація значної частини бізнес процесів зробить страховий ринок більш ефективним і надійним, а відносини з клієнтом прозорими і довготривалими.

Робота з впровадження електронних полісів проводилася протягом 6-ти років і вийшла в активну фазу протягом минулого року. В третьому кварталі цього року українські водії вже зможуть скористатися першими електронними полісами ОСАГО.

Значним фактором запобігання страховому шахрайству стане забезпечення МТСБУ можливості перевірки Клієнтом, зареєстрованого поліса в єдину централізовану базу даних по ОСАГО.

Завдяки впровадженню електронного полісу спроститься можливість перевірки його наявності з боку поліції, яка зможе це зробити завдяки доступу до централізованої бази даних МТСБУ. Після реєстрації всіх полісів в базі, ймовірність придбання поліса у шахраїв зводиться до мінімуму, а споживачі фінансових послуг отримують додаткові гарантії майбутніх виплат.

Тепер, маючи електронний договір, водієві не обов'язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності поліса ОСАГО буде здійснюватися співробітниками Національної поліції за реєстраційним номером автомобіля, або за номером самого договору. Сама перевірка буде здійснюватися в режимі онлайн за допомогою планшета.

Паперовий поліс ОСАГО буде використовуватись паралельно з електронним протягом року, і буде мати рівну з ним юридичну силу.

Для простого споживача додасться можливість укласти договір ОСАГО за допомогою планшета, комп'ютера, за допомогою інтернету. Хто хоче отримати паперовий поліс, то ця можливість у нього залишиться, вона не обмежена в часі.